Telefon
WhatsApp
Web Sitemize Hoş Geldiniz

Hakkımızda

Hakkımızda

DNZ OFİS TEKNOLOJİLERİ  LTD. ŞTİ.  Dokümantasyon ve fotokopi sektöründe 21 yılı aşan hizmeti boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren profesyonel fotokopi, yazıcı  makineleri satışı ve satış sonrası teknik servis hizmetleri konusunda uzman kadroya sahip olan şirketimiz;

Fotokopi makineleri, yazıcılar, tarayıcılar, profesyonel renkli ve siyah beyaz üretim grubu makineleri, test ölçüm cihazları, medikal cihazları, güvenlik sistemleri ile görüntü ve imaj transfer teknolojisinde  Dünyada tek başına % 48 Pazar payına sahip olan lider marka KONICA MINOLTA ‘ nın bölge ana dağıtıcı bayiliği ile satış ve satış sonrası teknik servis hizmetleri konusunda ciddi bir sorumluluk üstlenmiştir.

Çalışma şeklimizle fark yaratıyoruz!
Önce sizi dinliyor, isteğiniz doğrultusunda ihtiyacınız olan doğru çözümü uygun maliyetle sunuyoruz. Zamanınızın değerli olduğunun farkındayız ve söz verdiğimiz zamanda işimize başlıyor, çalışmamız için gerekli ekipmanı sürekli yanımızda taşıyarak gereksiz zaman kayıplarını önlüyoruz. İşleri büyük / küçük diye ayırt etmeden güler yüzle yapıyoruz. Yaptığımız işlerin arkasında duruyor, satış ve servis  sonrası sorularınızı yanıtlıyor, gerektiğinde müdahale ederek mağdur olmanızı önlüyor, mutlu müşteriler yaratmak için çalışıyoruz. Biliyoruz ki  başarı; yapılan iş sayısında değil, hakkıyla yapılan iş sonucu memnun müşterilerimizin bizi tavsiye etmesidir.

 

Bizi Arayın!
Diyarbakır, ŞanlıUrfa, Mardin,Batman,Siirt,Şırnak,Elazığ, Tunceli, Bingöl il ve çevre ilçelerinde satış ve satış sonrası teknik servis hizmetlerinde toner, yedek parça , kopya başı makine kiralama, bireysel ve kurumsal tüm hizmetlerinizde bize  ulaşabilirsiniz.

 

Firmamızın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan DNZ OFİS TEKNOLOJİLERİ LTD. ŞTİ.   gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Mehmet DENİZER | Genel Müdür

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak içinHemen Arayın!

(0412) 233 11 90
Hemen Arayın!

Talep Formu